Ця історія сталася в одній зі шкіл нашої неосяжної батьківщини. На батьківських зборах класу більшістю голосів було вирішено закупити дітям нові парти.

 

Потрібно сказати, що старі учнівські столи були ще в доброму стані. Проте ініціативна група матусь вирішила випендритися перед іншими класами і показати, що їхні діти особливі, а для блага улюблених чад не шкода ніяких коштів!

Правда, у семи родин не виявилося грошей на нові парти, і тоді інші матусі вирішили, що діти бідних батьків залишаться сидіти за старими столами.

Один з батьків був проти такого розвитку подій і резонно зауважив, що це призведе до ще більшого розшарування дітей в класі на бідних і багатих, а сама ситуація за своєю безглуздістю нагадує сюжет з юмористичного шоу про платну і безкоштовну медицину.

Батько запропонував забезпеченим батькам здати трохи більше грошей і закупити нові парти для всіх або ж не скидатися зовсім. Адже, повторимося ще раз, старі парти були в нормальному стані!

Ця точка зору очікувано не знайшла підтримки у більшості, адже матусі не так дбали про зручність діток, скільки хотіли справити враження на інших батьків.

Через кілька днів в клас привезли нові парти для обраних учнів. Старі столи зрушили в один кут, утворивши таким чином подобу гетто для вісьмох бідних дітей. Але тривала така ситуація рівно один день.

Батьківський комітет не підозрював, що батько, що встав на сторону бідних сімей, насправді виявився забезпеченим бізнесменом. Він вирішив провчити нахальних матусь і придбав для восьми дітей, які залишилися в класі розкішні парти з регульованими кріслами!

Такий поворот подій довів батьків до шоку. Ті, хто ще кілька днів тому і слухати нічого не хотли про рівноправність, хором завили, що це справжнісінька дискримінація! Вони накинулися на батька-бізнесмена зі звинуваченнями, що своїм вчинком він образив їх діток!

Батько ж на всі нападки резонно зауважив: «Так чим ви незадоволені? Ви ж самі хотіли, щоб у частини дітей в класі парти були краще, ніж у інших. Ось ви це і отримали! І взагалі, можете вважати це соціальним експериментом.

Що сказати, часом дорослі люди поводяться ще гірше дітей! А що ти думаєш з приводу того, що сталося? Чи правильно зробив батько-бізнесмен, або ж своїм вчинком він лише додав масла у вогонь?

Напиши свою думку в коментарях і не забудь дізнатися точку зору друзів.


Post Views:
2

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *