У Миргородському районі провели в останню путь загиблого на Харківщині військового Юрія Губаньова.

2 жовтня миргородці попрощалися з полеглим у бою Юрієм Губаньовим. Про це повідомили у пресслужбі Миргородської міської ради.

 

 

15 вересня виконуючи бойове завдання молодший лейтенант загинув внаслідок вибуху біля населеного пункту Юрченкове Чугуївського району Харківської області.

 

Губаньов Юрій Юрійович навчався у Миргородській школі №7. Він був одним із кращих студентів Полтавського національного педагогічного університету. Закінчив з відзнакою бакалаврат на факультеті історії та географії, навчався на магістратурі за спеціальністю «Історія та Археологія» і також отримав диплом з відзнакою. Майже з самого початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, Юрій вступив до лав Збройних сил України. Його мобілізували 15 березня. Юрій був заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення танкової бригади.

16 листопада Юрію виповнилося б 24 роки. У нього залишилися мама та брат Олександр, який також захищає Україну.

 

Поховали військового в селі Черевки Комишнянської громади. В останню путь Юрія проводжали родичі, друзі, побратими, військові, викладачі університету, вдячні містяни. Вони зустрічали тіло загиблого навколішки, встеляли дорогу квітами.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *