В Ізяславі провели в останню дорогу 35-річного молодшого сержанта, бойового медика гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону Мосьпака Юрія Віталійовича. Він загинув 1 жовтня під час штурмових дій на Херсонщині. Про це повідомили в Ізяславській міській раді.
«Юрій свідомо обрав для себе не простий шлях медика-захисника. Така вже була у Героя вдача — не зміг насолоджуватись мирним життям, війни паплюжили його рідну землю. Наш захисник був справжньою, світлою людиною, завжди з усмішкою на обличчі та позитивним настроєм. З початку армії виконував важливу місію – рятував людські життя, полегшував страждання наших воїнів на передовій», – кажуть в міській раді.Розділити горе родини, підтримати її добрим словом і схилити коліна на честь воїна-медика, на центральній площі міста Ізяслав зібралися сотні містян, знайомих, друзів, побратимів Юрія, створивши живий коридор і проводжаючи в останню путь свого земляка.

«Рідна земля Ізяславщини прийняла тіло воїна під урочистий салют та Гімн України. А вручений родині Героя Державний Прапор України стане цінною сімейною реліквією на згадку про мужність та звитягу молодшого сержанта Юрія Мосьпака», – зазначають в міській раді .

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *