Для охорони об’єкта було задіяно сили Південного військового округу рф.

Президент росії тиран володимир путін підписав указ про посилення захисту Кримського мосту та електромереж, які проходять через Керченську протоку. (чмобіків туди пошле, чи що?)

Як повідомляє пропагандистське видання ТАРС, російський диктатор поклав на ФСБ зобов’язання щодо посилення захисту транспортного переходу через Керченську протоку, електромереж та магістрального газопроводу Краснодарський край – Крим.

Варто зазначити, що в росії неодноразово заявляли про те, що Кримський міст нібито надійно захищений та його дуже складно атакувати.

Зокрема, для охорони об’єкта було задіяно сили Південного військового округу, Чорноморського флоту, берегової охорони та Росгвардії.

Пожежа та руйнація Кримського мосту.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму вранці у суботу, 8 жовтня, спалахнула пожежа на Кримському мосту. Пізніше стало відомо, що Кримський міст, на якому вирує потужна пожежа, спалахнув внаслідок потужного вибуху. На опублікованих кадрах видно, що горить залізничний поїзд, який проїжджав Кримським мостом.

Рух Кримським мостом перекритий після масштабної пожежі. Готується запуск поромної переправи через протоку, повідомили російські пропагандистські ЗМІ. Людям рекомендували утриматися від поїздок у бік Кримського мосту.

Пізніше джерела розповіли українським виданням, що підрив незаконно збудованого мосту через Керченську протоку був спецоперацією Служби безпеки України. А у самому СБУ зробили неоднозначний натяк на свою причетність до підриву.

У Міноборони України прокоментували підрив мосту, написавши, що він на пару з уже потопленим крейсером “Москва” був сумнозвісним символом російської влади в українському Криму. Цього символу наразі немає. А в Офісі президента заявили, що Кримський міст є лише початком і що все незаконне має бути вигнано з території України.

Джерело

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *