У Туреччині заявили про нові наміри Путіна.

Радник президента Туреччини Ібрагім Калін вважає, що президент Росії Владімір Путін прагне укласти із Заходом “нову велику угоду”, і саме цим можна пояснити зокрема бажання Москви йти на переговори.

Про це Каліне сказав в інтерв’ю CNN.

“Як ми вважаємо, Путін хоче мати нову велику угоду, нову угоду із Заходом. Вона частково стосується й України, безсумнівно. Але більш глобальне питання – це нова угода між Росією та західним світом”, – вважає він.

Водночас на думку радника Ердогана, укладені наприкінці “холодної війни” домовленості між РФ і Заходом в уявленні Путіна не відображають нинішню російську реальність.

Коментуючи рішення України не вести переговорів із Росією, поки її президентом буде Владімір Путін, Калін сказав, що вважає ймовірним відновлення переговорного процесу в певний момент у майбутньому.

“Питання в тому, коли саме ми до цього повернемося і скільки шкоди буде до того часу завдано?” – зазначив він.

Нагадаємо, напередні президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що нібито найгірший мир в Україні кращий за війну

За його словами, його країна при кожній нагоді доводить до відома своїх співрозмовників, що у справедливому світі не буде програвших.

Він додав, що “неприйнятні події на місцях ускладнюють їхню роботу”, проте Туреччина і далі буде продовжувати свої зусилля, вірячи в те, що навіть найгірший мир кращий за війну. Прикладом для цього він згадує відкриття зернового коридору та обмін полоненими, як важливий дипломатичний успіх.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *