Україна готова вести переговори лише із західними країнами і з приводу вступу в НАТО.

Про це написав голова парламентської фракції партії “Слуга народу” Давід Арахамія у Телеграмі.

“Міністр оборони Румунії закликає країни Заходу до переговорів із росією заради миру. Ми, в свою чергу, готові до переговорів із західними країнами, але з приводу нашого якнайшвидшого вступу до НАТО. Це єдина тема, на яку ми можемо вести розмову на цей час, і росія в цих перемовинах зайва”, – написав Арахамія.

Народний депутат наголосив, що зараз колективна безпека і сильні Збройні сили України є єдиною гарантією миру на Європейському континенті. Тому, за його словами, переговорні зусилля Заходу варто спрямувати саме в цьому напрямку.

30 вересня Україна подала заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку, заявив президент Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО. Поки українська сторона чекатиме на затвердження від всіх членів Альянсу, вона пропонує реалізувати пропозиції щодо гарантій безпеки для України згідно з Київським безпековим договором.

Після цього Столтенберг заявив, що вступ України в НАТО залежить від згоди усіх союзників.

“Кожна демократична країна має право подавати заявки на членство. Ми поважаємо це право. Ми кажемо знову, що НАТО залишається відкритим і ми це показуємо. Союзники НАТО зустрілися у Мадриді і тоді було зроблено чітку заяву, що ми підтримуємо право України обирати свій шлях і вирішувати у які оборонні Альянси вступати”, — додав він.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *