Ніяких переговорів про Україну: Данілов приструнив Туреччину за ініціативу переговорів РФ із Заходом

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону заявив, що проведення переговорів Росії із Заходом щодо війни неможливе без участі України.

За його словами, Київ не буде вести діалог з Москвою, поки президентом залишається Володимир Путін.

“По-перше, ніяких розмов про Україну без України не буде, це неможливо сьогодні… Крім того, я б хотів звернути увагу, що у нас є рішення РНБО, де чітко вказано, що з президентом Путіним ми переговори вже вести не можемо, це неможливо”, – підкреслив Олексій Данілов.

При цьому він зазначив, що переговори з РФ будуть з новим керівництвом, але не на умовах країни-агресора, а на умовах, які будуть влаштовувати Україну.

Нагадаємо, Туреччина хоче організувати переговори між країнами Заходу та Росією. Анкара вже передала відповідну пропозицію Вашингтону.

“Туреччина планує посадити за один стіл із Росією чотири основні західні країни – США, Францію, Німеччину та Велику Британію. Цей план ще не був доведений до відома всіх західних столиць, але він був переданий США важливими та приватними каналами”, – йдеться у матеріалі видання Milliyet.

Вашингтон, у свою чергу, нібито позитивно прокоментував такий крок.

“Анкара також поважає волю України і завжди використовувала відкриті канали, щоб пояснити, що війна має повернутися до миру без застосування тактичної ядерної зброї”, – зазначається у статті.

До того ж раніше радник президента Туреччини Ібрагім Калін заявив, що російський президент Володимир Путін планує укласти “нову велику угоду” із Заходом. Воно нібито частково стосуватиметься України.

“Як ми вважаємо, Путін хоче мати нову велику угоду, нову угоду із Заходом. Вона частково стосується й України, безсумнівно”, – заявив він.

Калін зазначив, що угода нібито матиме глобальний характер і буде спрямована на врегулювання питань між Росією та Заходом. За його словами, угода повинна замінити кладені наприкінці “холодної війни” домовленості, оскільки ті вже не відповідають реальності.

При цьому радник турецького президента вважає, що переговори між Україною та Росією можуть поновитися у майбутньому попри те, Володимир Зеленський затвердив офіційну відмову від переговорів з Володимиром Путіним.

“Питання в тому, коли саме ми до цього повернемося і скільки шкоди буде до того часу завдано?” – заявив Калін.

Що важливо розуміти?

Після оголошення Путіним анексії окупованих територій України президент Володимир Зеленський поставив крапку в переговорах з Росією.

Україна готова вести перемовини з Російською Федерацією, але лише за правління нового президента.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський

“Очевидно, що з цим російським президентом це не можливо. Він не знає, що таке гідність та чесність. Тому ми готові до діалогу з Росією, але з іншим президентом”, – сказав Зеленський.

Принциповою питання стало після того, як Президент Володимир Зеленський раніше попередив Кремль, що проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях та “входження їх до складу Росії” зведуть на нівець дипломатичне врегулювання ситуації.

“З’являється все більше повідомлень про те, що окупанти готуються до псевдореферендумів в зайнятих ними районах півдня нашої держави. Хочу сказати дуже просту річ: всі, хто будуть допомагати окупантам хоч якось реалізувати цей намір, будуть відповідати. Будуть відповідати перед Україною”, – зазначив він.

За його словами, позиція української держави в цьому питанні залишається незмінною.

“Ми нічого свого не віддамо, а якщо окупанти підуть за цими псевдореферендумами, то для себе ж закриють будь-яку можливість переговорів з Україною і вільним світом, які російській стороні однозначно будуть потрібні в певний момент”, – додав Зеленський.

Саме тому ніяких перемовин не буде

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *