Рівненщина попрощалася з трьома воїнами, які загинули за Україну

Hа Рівненщині попрощалися із трьома воїнами-захисниками України: Сергієм Тарасюком у Вараші, Віталієм Воронком та Олексієм Стасюком на Дубровиччині.

Жителі Вараша провели в останню дорогу 35-річного навідника-радіотелефоніста Сергія Тарасюка. Він навчався у місцевому ліцеї №3 та ПТУ ВП «РАЕС». У мирному житті працював водієм. Сергія мобілізували 29 квітня. Підрозділ воїна боронив нашу землю в районі села Білогірка на Херсонщині. Уночі проти 1 жовтня під час виконання бойового завдання Сергій Тарасюк потрапив під мінометний обстріл та загинув. Поховали Героя-земляка на кладовищі у селі Стара Рафалівка.

У воїна залишилася дружина та новонароджений син, якому не виповнилося й місяця


Віталію Воронку назавжди буде 22… Народився військовослужбовець у Сварицевичах Дубровицької ТГ. Мужній воїн і патріот гордився тим, що в цей історичний момент героїчно захищає рідну Україну і кожного з нас. Захисник загинув 5 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Гаврилівка Херсонської області.

Олексій Стасюк, 1986 року народження, проживав у Бережниці, що на Дубровиччині. На фронті був стрільцем-санітаром. На жаль, життя воїна обірвалося на передовій 5 жовтня в районі населеного пункту Старовірівка Харківської області. У воїна залишилася дружина та новонароджений син, якому не виповнилося й місяця.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *