Херсон та весь правий берег області, ймовірно, вже незабаром буде звільнено від російської окупації. У Кремлі вирішили залишати цю ділянку фронту. Таку думку у своєму блозі у YouTube висловив журналіст, військовий та політичний оглядач Іван Яковіна.

«Росія зараз, мабуть, або вже ухвалила рішення, або дуже серйозно розглядає варіант здавання правого берега Херсонської області, відведення своїх військ звідти. РФ хоче за це отримати щось від України. Отримає? Думаю, скоріше ні, ніж так. На серйозність намірів Росії скинути правий берег разом з Херсоном вказують репресії, що готуються проти цих турбуватників, убертурбопатріотів, мегафашистів і зникнення Гіркіна», – розповів Яковіна.

Він підкреслив, що російська армія не має ресурсів для утримання правого берега. У Кремлі це, мабуть, розуміють.

«Навіть невійськова людина, дивлячись на карту воєнних дій, розуміє, що правобережжя Херсонської області Росія втримати не зможе. Це просто неможливо. Правий берег Херсонської області вони залишать у будь-якому разі. Або як «жест доброї волі» або їх звідти просто виб’ють», – повідомив журналіст.

Він прогнозує перекидання військ, які сьогодні тримають правий берег Херсонщини, на ділянки фронту у Запорізькій та Луганській областях. Мета – зупинити контрнаступ ЗСУ.

«План Путіна, як я розумію, досить простий зараз: скоротити лінію фронту максимально, перезимувати, під час зимівлі навчити війська, відремонтувати техніку, модернізувати її, а навесні знову піти в атаку і спробувати захопити частину України, що залишилася», – констатував Яковіна.

Російські окупанти на Херсонщині продовжують спроби переправити техніку та боєприпаси своєму угрупованню на правому березі. Подекуди їм це вдається, але завдяки вогневому контролю ЗСУ вороги зазнають ще більших втрат

Про це одному з українських телеканалів розказав херсонський активіст Володимир Молчанов. За його словами, росіяни можуть переправлятися усіма залученими переправами, поки не піднявся рівень Дніпра, хоча і з цього приводу вони вже теж панікують.

Однак успішних спроб росіян забезпечити свої війська менше, ніж невдалих. Так, 14 жовтня українські військові знову знищили їхню переправу через річку Інгулець, тобто окупанти знову не можуть перекидати там оперативні резерви між правим і лівим флангами свого плацдарму.

Вони переправляються – і мостом переправляються, тобто дамбою, і всіма понтонними і баржевими переправами. Але це не означає, що їм це сходить з рук,– наголосив Молчанов.

Він зауважив, що дуже великих втрат росіяни зазнають саме на цих переправах. Так, майже кожне скупчення техніки, не лише з боєприпасами, а й з пальним, яка намагається, наприклад, переїхати Новокаховською греблею, наражається на вогневе ураження.

Те ж відбувається, коли окупанти намагаються перевезти підбиту техніку на лівий берег або просто втікають, знайшовши якісь “поважні” причини для цього. ЗСУ просто відстежують будь-які їхні пересування та ліквідують їх у найвигідніший момент.

Зазначимо, що у колі колаборантів на Херсонщині розпочалася паніка, через що вони вже закликають жителів Херсонської області евакуюватися. Посіпаки Кремля заявляють, що українські воїни намагаються прорватися у Херсон.

Гауляйтер Херсона Кіріл Стремоусов зранку 15 жовтня опублікував відеозвернення, в якому поскаржився на наступ ЗСУ. Він заявив, що українські військові 15 жовтня намагаються почати наступ у районі села Дудчани в Бериславському районі.

Як сказав зрадник Стремоусов, один із напрямків наступу українських сил – дорога Дудчани – Берислав. При цьому Стремоусов каже, що в Бериславі “тихо, без якихось жорстких моментів”.

Ну як завжди, все в дусі ворога – аля «жодної паніки».

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *