Про це в інтерв’ю ТСН розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

“Україна повинна так чи інакше відповідати на терор. Бо навіть використання безпілотників “Шахед” – це також елемент терору, на який треба відповідати. Розміщення російської військової бази на території Білорусі, хоча, на перший погляд, і бази ППО, – це також загроза. Тому що комплекси С-300 вони переналаштовують на завдавання ударів по поверхні. Тобто це законна ціль для ЗСУ”, – наголосив Олександр Коваленко.

Білорусь, особливо її самопроголошений президент Олександр Лукашенко, використовує бравурну загрозливу риторику щодо України. Натякає, погрожує… Але вже восьмий місяць війни в Україні, а він ще не надав свою армію для наступу.

“Він (Лукашенко – ред.) надав територію Білорусі як майданчик для вторгнення, повітряний простір – для завдавання ударів по території України та запуску дронів-камікадзе. Тому це дійсно військовий злочинець. Але чому він не використовує армію?.. Тому що він розуміє, що в разі використання армії її буде знищено в Україні”, – зазначив експерт.

За словами Коваленка, порівнювати білоруську армію з тими, кого ЗСУ в лютому змусили тікати, тобто “найкращими” військами РФ, неможливо.

“Білоруська армія – це паперова армія. Вона не має професійного, бойового досвіду. Однак порівняно з російською армією, зараз білоруська стає більш мілітарною”, – додав він.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *