45-й президент США Дональд Трамп намагається посадити Україну за стіл переговорів з рф. Про це заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква розповів в інтерв’ю медіаплатформі “Ми – Україна”.

За словами українського дипломата, у США зараз триває передвиборча кампанія, 8 листопада відбудуться вибори до Конгресу. Дональд Трамп має впевненість і надію, що обидві палати Конгресу матимуть домінування республіканців, тому це може бути передвиборча риторика.

“Як тільки українські воїни тривалий час почали показувати успіхи на фронті, на усій лінії протистоянння, і на сході, і на півдні, то риторика щодо переговорів почала лунати гучніше. Вона ж ніколи не зникала ще з початку війни. Тільки росія була впевнена, що переговори будуть проходити на її умовах – вона буде ставити ультиматуми, вона буде малювати якісь червоні лінії і щось там диктувати і говорити, що переговори відбулися на українських умовах”, – пояснює Ігор Жовква.

На думку українського дипломата, після жахіть, які зробила російська армія в Бучі, Гостомелі, Ірпені, Бородянці, Україна не буде сідати за стіл переговорів з представниками країни, яка це робить. Тим паче, росія далі продовжує знищувати Україну.

“Якби росія була налаштована на переговори, то далі би відбувалися бомбардування критичної інфраструктури і цивільного населення?! Так не поводить себе країна, яка хоче переговорів”, – додав український дипломат.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *