З окупованого Херсона тікають зрадники. Українська операція за кілька тижнів може сильно вплинути на перебіг подій. Прощаються з Херсоном також самі росіяни.

Про це розповів економіст та політолог Олег Соскін у новому випуску програми «Аргумент».

За його словами, зараз російські окупанти вже розуміють, що Херсон вони не втримають. Адже немає можливості перекинути туди нових «мобіків».

«Доставляти туди снаряди, нове озброєння важке неможливо… У жовтні вода буде такою холодною, що не переправишся на той берег», – зазначив Соскін.

«Якщо зараз розпочнеться операція, максимум за два тижні війська наші вже стоятимуть під Херсоном», – упевнений політолог.

Він додав, що в окупантів на Херсонському напрямку розпочнуться проблеми із провізією та зимовим обмундируванням. Плюс у них спостерігається нестача медикаментів.

Тобто в окупантів фактично не залишається міст з інфраструктурою. У них залишилися Берислав та Херсон, а все інше – щодня відбувається стиск, – зазначив Соскін.

Крім того, закінчуються гаряче-мастильні матеріали. Також росіяни не знають, що далі робитимуть із пораненими.

За словами політолога, «зеленого коридору» для росіян на Херсонщині не буде. Їм залишається одне – здаватися в полон.

Мер Мелітополя Іван Федоров також підкреслював, що після вибуху на Кримському мосту окупанти і колаборанти масово тікали до Росії через окупований Мелітополь Запорізької області.

“Десятки тисяч колаборантів та зрадників використовують Мелітополь в напрямку з Криму, тому що біжать. Ми бачимо паніку серед них, великий рух почався з боку Криму до Бердянська, тому що єдиний маршрут зараз, як виїхати з окупованої території – це через Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь, а потім вже на територію РФ.”Post Views:
17

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *