Україна повернула ще 6-х людей з російського полону: четверо військових та двоє цивільних

Коли ми повертаємо людей – це завжди велика радість – опублікував відповідний пост у Мережі голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Коли я бачу, як наші люди їдуть додому і можуть обійняти своїх рідних після полону у ворога, який втратив будь-яке людське обличчя, це найкраща мотивація працювати 24/7.

Отже, ще більше наших – вдома. Відбувся черговий обмін полоненими. Ми повернули 6 наших людей – чотирьох морпіхів та двох цивільних – зазначає Єрмак.

Офіцери – Булахов Олексій та Костенко Микола. Солдати – Герасименко Людмила та Іван Земляной. Цивільні – Андруша Вікторія та Майборода Яна.

У кожного з них своя історія.

Наприклад, Андрушу Вікторію російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ. Згодом її відвезли до рф і утримували в Курському СІЗО.

Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

Глава ОП також зазначив, що військові брали участь у боях за Маріуполь.

Переговори про обмін – це складна робота, а краща винагорода за неї – свобода українців. Саме це стимулює працювати на максимумі ефективності.

Обміни продовжуються. Наша мета – повернути всіх наших людей.

Над цим працюємо нон-стоп, і ми обов’язково це зробимо.

Дякую за ефективну роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Лише цього місяця ми повернули 235 наших людей. Не зупиняємось.

Слава Україні.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *