З родичами російських моряків затонулого крейсера “Москва” працює спеціальна група психологів, медиків та юристів. Їхня основна мета — прикрити витік інформації про загиблих та зниклих безвісті окупантів-моряків.

Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ, передає видання “Медиазона”.
“За даними воєнної розвідки України, основна мета групи – унеможливити витік інформації про загиблих та зниклих безвісті окупантів-строковиків. Родичів намагаються вмовити ні з ким не спілкуватися про своїх синів та чоловіків, які служили на крейсері. У разі відмови їм починають погрожувати невиплатами компенсацій та кримінальним переслідуванням”, – йдеться у повідомленні.

В окупованому Севастополі, за даними української розвідки, під час зустрічі командувача Чорноморського флоту РФ з родичами загиблих моряків, будинок офіцерів охороняла військова поліція.

Крім цього, самого командувача супроводжувала група спецпризначенців. На знак протесту, частина родичів на зустріч з командуванням флоту не прийшла.ВАМ БУДЕ ЦІКАВО

Згодом, з відповіді прокуратури Чорноморського флоту рф на запит матері пораненого моряка стало відомо, що військову частину 84201, де служили моряки крейсера “Москва”, внесли до списку учасників “спеціальної військової операції.

Раніше ж повідомлялось, що родичі моряків “Москви”, які шукали їх, отримували відповідь, що крейсер не виконував бойового завдання, а бійці зникли безвісти.ВАМ БУДЕ ЦІКАВО

Сохранить моё имя, email и адрес сайта в этом браузере для последующих моих комментариев.WordPress Theme: Gridbox by

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *