Військовий експерт Олег Жданов пояснив, навіщо РФ б’є по Україні іранськими дронами-камікадзе. У Кремлі вирішили дотримуватися дурної тактики, яка точно не спрацює. Тому незабаром Путіну доведеться припинити удари дронами.

Такою думкою Жданов поділився в ефірі телемарафону.

“У них (генералів РФ ) ситуація патова. Путін вимагає від них військових перемог, а вони розуміють, що на сьогоднішній день на фронті вони їх забезпечити не можуть. Відповідно вони застосовують будь-які сили і засоби для того, щоб створити хаос і паніку у населення. І, мабуть, в глибині душі вони сподіваються, що відсоток панічних настроїв повинен по їх ідеї рости. І ось цей турбуючий вогонь, це не ракети. Так, ” шахіди “пролітають до Києва, ми сьогодні всі прокинулися від сирен і вибухів, як від ППО, так і від самих “шахідів”. Але люди вже треновані, як би це цинічно не звучало, ми вже розуміємо, що робити. Де притулок, куди бігти, де тривожна валіза. Але цього не розуміють в РФ. Вони сподіваються, що відсоток панікерів буде рости, і тому я думаю, що такі атаки будуть продовжуватися”, – розповів він.

Те, що зараз робить РФ, називається “веденням турбуючого вогню”, пояснив Жданов. Іншими словами, Кремль просто намагається тримати українців у постійній напрузі. Удари припадають на ранок, коли люди їдуть на роботу. Це створює певну напруженість, однак планам РФ не судилося збутися. За словами Жданова, незабаром Путіну доведеться усвідомити дурість своєї задумки. І коли коефіцієнт успішності боротьби з дронами перевалить за 50%, атаки дронами припиняться, так як в РФ зрозуміють неефективність такого методу.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *