Найближчим днями Україна отримає сотні станцій активних перешкод для протидії іранським дронам, якими ааткує Росія.

Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на Берлінському зовнішньополітичному форумі.

«НАТО найближчими днями доставить в Україну системи для боротьби з дронами.

Це будуть сотні станцій активних перешкод», – зазначив він.

Нагадаємо, раніше Столтенберг повідомив, що Іспанія передасть Україні чотири системи протиповітряної оборони “Хоук”. А ще Альянс допоможе нашій державі перейти зі старих радянських зразків до сучасного НАТОвського обладнання. Столтенберг запевняє – союзники підтримуватимуть Україну так довго, як це буде необхідно.

“Україна досягає значного прогресу, відкидаючи російські окупаційні війська зі сходу та півдня. Союзники НАТО надають артилерію, системи протиповітряної оборони та бронетехніку. І я вітаю сьогоднішнє рішення від Іспанії про передачу чотирьох комплексів HAWK, щоб зміцнити українську протиповітряну оборону.

Я дякую всім союзникам за значні внески і закликаю їх продовжувати ці кроки. Крім того, в межах комплексного пакета допомоги Альянсу Україна отримуватиме пальне, зимовий одяг і медикаменти.

Як складову цього пакета НАТО також оперативно надасть Україні протидронні засоби із сотнями пристроїв для глушіння безпілотників, які можуть допомогти звести нанівець ефективність російських та іранських дронів і захистити українське населення та інфраструктуру.

У довгостроковій перспективі ми також допоможемо Україні перейти зі старих радянських зразків до сучасного НАТОвського озброєння”, – сказав Столтенберг.

Джерело

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *