Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто ( вже вкотре без жодних моральних принципів) повідомив, що не голосував за створення навчальної місії ЄС для українських військових.

Про це він сказав після засідання ради міністрів закордонних справ ЄС у понеділок, повідомляє Blikk.

“Угорщина також не голосувала за цю пропозицію, ми використали варіант конструктивного перебування, тобто ми не перешкоджаємо запуску такої місії, але не беремо в ній участі. Ми не розміщуємо її, ми не беремо в цьому участь і також не беремо участь у витратах на неї. Ми не вважаємо хорошою ідею, яка може призвести до ескалації війни з ризиком втягнення Європи в конфлікт”, – заявив цинічно Сійярто.

Окрім того, за словами глави МЗС Угорщини, деякі лідери ЄС нібито не бажають визнавати реальність.

“Я не знаю, де вони живуть, коли говорять про успішність санкцій. Кінця війни не видно, але європейська економіка вже страждає. Відбувається прямо протилежне тому, що нам обіцяли, коли голосували за санкції, тобто санкційна політика провалилася. Також було сказано, що потрібен дев’ятий пакет санкцій, куди вони хочуть включити атомну енергетику, але я одразу чітко сказав: Угорщина не підтримуватиме жодних таких санкцій”, – додав Сійярто, вочевидь їм байдуже на численні серті українців, найважливіше для таких “політиків” – зберегти обличчя путіну

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *