По росії можна і потрібно бити – про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він зазначив, що іранські дрони не переламають ситуацію в цій війні.

“Нам треба робити більше своїх дронів і точно так само завдавати ударів по об’єктах інфраструктури Російської Федерації. Робити так, щоб їм було боляче, і вони верещали від страху і жаху” – зазначив він.

Окрім того, Геращенко підкреслив, що у нас є такі можливості. Вони застосовувалися і будуть застосовуватися. В даному випадку для перемоги всі способи знищення противника хороші. Крім знищення мирного населення.

“Необхідно вражати цілі, які є військовими або послаблюють противника” – наголосив радник МВС.

А що ви думаєте про це? Чи варто влаштувати “повну темряву” для мешканців росії внаслідок ударів по її енергоінфраструктурі? Пишіть свої думки у коментарях, а ми продовжуємо.

Водночас Антон Геращенко попередив і українців й заявив, що зима буде непростою

“Судячи з усього, погрози Суровікіна стосуються подальших ударів по інфраструктурі. І наші союзники повинні нам допомогти її захистити. А це означає – дати у 20 разів більше систем ППО NASAMS або IRIS-T, ніж дали досі. У Росії вже не пустять ці ракети на НАТО. Росія боїться НАТО, і Путін боїться НАТО. А ось по нас він запускає.

Удари будуть продовжуватися.

Зима буде важкою. Необхідно прямо говорити, щоб всі, у кого є можливість, запасалися електрогенераторами, використовували дрова і оптимально – житловий простір. Буде непросто” – підсумував Геращенко.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *