За словами ветерана АТО, ракети повинні бути націлені на АЕС в Росії: в разі нової військової загрози Україні може відповісти новим “Чорнобилем” на території РФ.

Ветеран АТО і депутат ВР Роман Костенко викликав переполох в російських ЗМІ заявою про те, що крилаті  ракети України з радіусом дії до 1000 км можуть нанести удар по атомним електростанціям на території Росії в якості потенційного відповіді Москві  в разі її нападу на Україну. Кадри публікує “Діалог.UA” на своїй сторінці в соціальній мережі  Twitter .

Костенко, який, будучи “кіборгом” в 2014-2015 роках, захищав аеропорт Донецька, став гостем ефіру однієї з українських політичних програм. У прямому ефірі він назвав один із способів компенсувати відсутність у України ядерної зброї, яке є фактором стримування під час переговорів з РФ.

На його думку найефективнішим способом і відповіддю Москві буде наявність в розпорядженні України крилатих ракет з тактичної дальністю застосування до 1000 кілометрів, які повинні “стояти на озброєнні і превентивно загрожувати Москві”.

За словами ветерана АТО, ракети повинні бути націлені на атомні електростанції Росії: в разі військової загрози Україні може відповісти новим “Чорнобилем” на території РФ. Заява депутата швидко поширилося по російським ЗМІ та інформаційним агентствам, викликавши справжній переполох. Росіяни серйозно стривожені можливістю націлювання українських ракет на російські АЕС.

Нагадаємо, раніше Зеленський пояснив, що інші країни незабаром почнуть відбирати землі сусідських країн, коли побачать безкарність Росії через агресію в Україні.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *