Вікторія та Богдан Замченки загинули під час атаки дронами-камікадзе. Подруга родини пригадала їх як справжню сім’ю, вони любили одне одного.
Подруга сім’ї пригадала, яким було молоде подружжя

Подруга сім’ї Анна Петрукова розповіла, що у трагедію складно повірити та й не хочеться.

Вони були дуже світлими людьми й мали сильні почуття одне до одного: не вдавали сім’ю, а були нею. Разом ще з 2012 року. Спочатку жили у Рівному, а у 2014 році переїхали до Києва,
– пригадала жінка.

За її словами, у двокімнатній квартирі на вулиці Жилянській сім’я прожила майже 3 роки. Анна пригадала, що Віка була тактовна, ніжна, освічена, вміла підтримати, ніколи не гналась за брендами, грошима та прагнула допомогти мамі, яка залишилась у Рівному.

Подруга родини пригадала, що:

коли почалась повномасштабна війна, Віка тимчасово поїхала до Рівного;
в Київ повернулись у липні, хоч в цьому не було необхідності, адже Богдан достатньо заробляв, цього вистачало для них обох;
але Віка хотіла повернутись на улюблену роботу. Вона працювала сомельє в київському магазині алкоголю GoodWine.

«Вони довго хотіли дитинку, мріяли про це. Коли Віка завагітніла і сказала нам про те, всі були щасливі разом з ними. Мені б хотілося, щоб у нас в суспільстві було більше таких людей, як вони», – пригадала подруга.

У Києві загинуло подружжя
Загибла жінка була на 6 місяці вагітності / Фото з фейсбуку Анни Петрукової

Зауважте Атака російських дронів у Києві: загибла вагітна жінка виявилася сомельє у Goodwine
Клієнт Вікторії пригадав, що вона була прекрасною професіоналкою

Клієнт Вікторії у GoodWine Дмитро Деркач пригадав, що не може сказати, що вони були добре знайомі з Вікою, проте часу спілкування вистачило, щоб зрозуміти, якою чудовою людиною вона була.

Дуже привітливою, позитивною, життєрадісною. Вона також була прекрасною професіоналкою, знавчинею вина, і залюбки ділилася знаннями,
– пригадав Дмитро Деркач.

Він також розповів, що познайомився з Вікою на винних курсах, коли чоловік проходив тримісячну програму у школі GoodWine. Чоловік пригадав, що Віка була чудовим лектором.

«Після цього я часто зустрічав її у магазині та консультувався з нею. Після початку війни ми рідко бачились, але я стежив за її дописами про вино у соцмережах. Це дійсно велике горе, велика втрата», – розповів чоловік.

https://24tv.ua/podruga-prigadala-shho-zagible-podruzhzhya-mriyalo-pro-ditinu_n2180507?fbclid=IwAR0MneNIxDcWbi7uFJN1DZ6DzVyhEtCH4faCw-FopeMB2swi22LE74M2GDE

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *