Президент Володимир Зеленський назвав огидною поведінку колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера, який нещодавно їздив до Росії, а по поверненні заявив, що Владімір Путін готовий до переговорів з Україною.

Про це Зеленський заявив у вечірньому зверненні в середу.

“Узагалі це просто огидно, коли колишні лідери вагомих держав із європейськими цінностями працюють на Росію, яка воює проти цих цінностей”, – сказав глава держави, не називаючи Шредера на ім’я.

Нагадаємо, ексканцлер Німеччини Герхард Шредер заявив, що російський президент Владімір Путін відкритий до дипломатичного врегулювання з Україною. Шредер зустрічався з Путіним минулого тижня у Москві.

“Хороша новина полягає в тому, що Кремль хоче досягти переговорного рішення. Уже був переговорний підхід до конфлікту між Україною та Росією, наприклад, у Стамбулі в березні… Першим успіхом є угода про зерно, можливо, можна буде повільно розширити її до припинення вогню”, – сказав ексканцлер.

Водночас, голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерман розкритикувала заяви ексканцлера Герхарда Шредера про нібито відкритість президента РФ Владіміра Путіна до переговорів з Україною.

Про це повідомляє Spiegel.

“Якщо він каже, що Путін хоче врегулювання, то я можу сказати вам сьогодні, як це врегулювання має виглядати в його очах: Путін хоче східну Україну”, – сказала Штрак-Ціммерманн.

“Я більш серйозно прислухаюся до того, що говорить пан Лавров, ніж до того, що говорить колишній канцлер” – додала вона.

Голова комітету Бундестагу при цьому мала на увазі заяву Лаврова, в якій той стверджував, що метою Росії є зміна режиму в Києві.

Додамо, візит сьомого канцлера Німеччини, колишнього голови ради директорів “Роснефти” Герхарда Шредера, який товаришує з Путіним, означає, що очільник Кремля Володимир Путін хоче переговорів.

За словами економіста Сергія Фурси, російський президент хоче відновити та розширити Мінські домовленості.

Про це Сергій Фурса написав у Мережі.

“Путін хоче домовитися. Путін хоче рекорд про успіх. А Путін знову хоче федералізації України. Тепер за зразком Швейцарії та кантонів, які до неї входять. Так, саме такий приклад і наводить Шредер. Каже, що бачить шанс мирних переговорів та формат кантонів в Україні, як у Швейцарії. Ось не дарма людина провела відпустку у Москві. Знову 25. Ми це вже проходили. Навіть до війни це було неможливо. Тепер путін хоче розширити Мінські угоди, впхнувши туди ще й узбережжя Азовського моря”, – вважає Фурса.

Експерт впевнений, що російський диктатор не відмовився від захоплення усієї України, попри численні невдачі на фронті.

“І всі референдуми, всі чутки про те, що Путін хоче швидко розширити російську імперію Бердянськом, щоб усі відчули її всеосяжну велич, якраз для прикриття. Путін не хоче отримати всі санкції світу за Сєвєродонецьк. Він хоче зняти санкції. І все ще хоче всю Україну. А розмови про відтворення СРСР. Розмови про те, що зараз усі захоплені території будуть у темпі вальсу включені до складу росії — це все для прикриття. Прикриття чергового плану отримати всю Україну та керувати нами зсередини.

А щоб цей план підтримували корисні ідіоти на Заході — малювати альтернативну реальність у вигляді потенційного ядерного удару, який, звичайно ж, неминуче буде завдано, якщо Україна забере Херсон”, – йдеться у його дописі.

За словами Фурси, Кремль хоче налякати своїми псевдопланами, які активно поширюють російські засоби масової пропаганди у соціальних мережах.

“Як і розмови про новий СРСР, який активно просувають типу анонімні Telegram-канали і про який рясніють зливи нібито незалежних російських журналістів. Випадкових зливів з Кремля не буває. Вони хочуть налякати своїми псевдопланами. Тож можна навіть сказати, що п’яна маячня медведєва — це не така й п’яна маячня, а прохання старших товаришів налякати Європу заради того, щоб Європа почала схиляти Україну до справжнього плану путіна. А медведєв просто виконує роль клоуна. Формула Шредера. Це можуть назвати так”, – додав він.

Фурса вважає, що Путін хоче, аби Захід зняв з Росії санкції, запроваджені через військову агресію проти України. Водночас очільник Кремля “хоче зберегти своє обличчя та показати силу російського народу”.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *