Від початку повномасштабного вторгнення усе частіше з’являється інформація про затримання зрадників України. Один із можливих – експосадовець Секретаріату Кабміну. Він був інформатором російської ФСБ.

Як зазначають в Офісі генерального прокурора, посадовця звинувачують у державній зраді. Відомо, що обвинувальний акт уже скерували до суду. Там і вирішуватимуть, що робити з затриманим.

Правоохоронці перед затриманням провели розслідування. Воно пролило світло на біографію посадовця Секретаріату Кабміну, а також його підтримку окупантів. Як з’ясувалось, його ще у 2007 році завербувала ФСБ росії. І аж до лютого 2022 року затриманий допомагав кремлю. Він сприяв веденню країною-агресоркою підривної діяльності у нашій державі.

Оскільки чоловік працював в Кабінеті Міністрів, то він володів інформацією, зокрема таємною. Вона надходила до апарату від центральних органів влади. Відповідні дані чоловік передавав співробітникам ФСБ особисто. І робив він це за гроші.

Обвинувачений уже затриманий і перебуває під вартою. Самим же досудовим розслідуванням займається слідчий Головного слідчого управління СБУ. Чоловіка звинувачують у державній зраді за попередньою змовою групи осіб.

Варто зазначити, що чоловік усе ще обвинувачений. Але у суді його вину ще не довели.

Сообщение Щойно! Агент Кремля: прямо в Кабміні – зрадника накрили, перші деталі! Українці в шоці! появились сначала на News303.info.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *