Секретар РНБО впевнений, що російська мова повинна зникнути з України, як елемент пропаганди ворога.

Російська мова повинна зникнути з України, як елемент російської пропаганди і промивання мізків. Обов’язковими в країні мають бути українська та англійська мови. Державний телеканал FrееДом вже збираються перевести на англійську.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив Секретар РНБО Олексій Данілов.

“Російська мова повинна зникнути з нашої території взагалі, як елемент ворожої пропаганди і промивання мізків для нашого населення. Англійська є обов’язковою, наша рідна мова є обов’язковою. А насаджувати сюди ці російські наративи дуже небезпечно – нібито ми повинні з ними порозумітися, ми повинні щось зрозуміти. Дивіться: нам від них нічого не треба, нехай вони відстануть від нас, нехай відійдуть на свої болота і квакають на своїй російській мові”, – сказав Данілов.

За його словами, на раді у президента Володимира Зеленського було ухвалено рішення про перехід державного телеканалу FrееДом з російської мови на англійську.

“Рішення було ухвалене, що починати потрібно з мови міжнародного спілкування – англійської. Й інші мови будуть додаватися. Це питання сьогодні в кабінеті у президента проговорювалося на нараді”, – повідомив секретар РНБО.

Зазначимо, що з початком вторгнення Росії в Україну і викриттям всіх тих звірств, які творять окупанти на території нашої держави, не дивно, що ненависть до всього російського зростає з геометричною прогресією. Раніше в Україні запропонували запровадити в школі “русофобію”. Петиція з відповідним проханням про створення в шкільній програмі нового предмета з’явилася на сайті президента України.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *