Попри багатообіцяючі заяви про дипломатію та бажання домовлятися зі сторони РФ, зараз Росія не виявляє жодних ознак готовності брати участь у змістовних переговорах щодо припинення бойових дій в Україні. Проте США розглянуть усі засоби для просування дипломатії, якщо побачать можливість.

Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

«Все свідчить про те, що президент Путін далекий від того, щоб займатися серйозною дипломатією, він продовжує рухатись у протилежному напрямку», – сказав Блінкен.

Це чітко помітно у останніх його діях. Попри те, що маріонетки кремлівського диктатора часто говорять нібито Росія відкрита до переговорів з Україною, зачасту через декілька годин російська ракета прилітає по мирних жителях, що чітко показує реальну дипломатію зі сторони РФ.

Водночас, представники США все ж залишаються ймовірність того, що при зміні риторики РФ можна буде застосовувати істинно дипломатичні методи.

«Ми розглядаємо і розглядатимемо всі засоби для просування дипломатії, якщо ми побачимо таку можливість, звичайно, ми завжди розглядатимемо це», – додав він.

Але, за словами держсекретаря США, останнім часом Росія, навпаки, подвоювала та потроювала ставку на свою агресію. Яскравим прикладом цього були нещодавні атаки на Україну, внаслідок яких ворожі ракети намірено пошкодили багато об’єктів критичної та енергетичної інфраструктури. Такі дії зі сторони Кремля натомість посилили дипломатичні відносини між Україною та цивілізованим світом.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *