Володимир Зеленський заявив, що Москва має знати, якою буде відповідь за удар по Офісу Президента. Зокрема, мовиться про атаку по центру ухвалення рішень у Росії.

Цю інформацію президент України повідомив під час інтерв’ю канадським телеканалам CTV та CBC. Володимир Зеленський пригадав, що Кремль лякає ядерним ударом.

Володимир Зеленський пригадав, що ми постійно чуємо заклики, що Росія має завдати удару по центрах ухвалення рішень в Україні.

Президент сказав, що не важливо, чи є Україна країною НАТО, чи не НАТО. Адже загроза ядерного удару є на європейському континенті.

“Якщо звучить меседж, що буде удар по центру ухвалення рішень, то відповідь світу має бути такою: “Дивись, якщо ти вдариш по Банковій, то буде удар там, де ти знаходишся. Удар по тому, хто дає завдання вбивати людей”, – заявив Зеленський.

Президент зауважив, що нікому не дозволено просто шантажувати, як терорист. Саме тому, за словами Володимира Зеленського:

“якщо ти (Путін – ред.) так зробиш, ти маєш знати: за секунду, вже попри наслідки твого удару, буде удар по центру ухвалення рішень у тебе, у твоїй державі;
це ніякий не шантаж, це питання того, що тобі погрожують, але той, хто погрожує, повинен про це знати;
це як якась людина, яка вбиває на вулиці іншу людину або грабує – перед тим, як пограбувати чи убити, вона знає, що вона сяде у тюрму, тому що вона винна”.
Президент України підсумував, що про гуманізм можна довго говорити, проте Україна живе в такій ситуації та з таким сусідом, який, окрім сили, нічого не розуміє.

Також Зеленський запевнив, що йому байдуже на подальшу долю російського диктатора Путіна. Водночас глава держави переконаний, що кожен, хто причетний до розв’язання війни, відповідатиме за це.

Володимир Зеленський наголосив, що чимало українців втратили своїх рідних та близьких та свої домівки. Тому для миру недостатньо і повинна бути відповідальність.

Президент підкреслив, що люди повинні відповідати за свої вчинки й це стосується і тих, хто розв’язав цю війну. Зокрема і Путіна. Зеленський висловив упевненість у тому, що кожен, хто причетний до розв’язання війни, відповідатиме за це. Водночас глава держави зазначив, що він поки не знає, яким чином всі винні відповідатимуть, але переконаний, що відповідальність нікого не омине.

Щодо російського диктатора, то Володимир Зеленський доволі чітко та лаконічно пояснив, що на долю Путіна йому абсолютно байдуже.

“Мені все одно, що буде з ним (Путіним – 24 канал), чесно”, – заявив президент.

Варто зазначити, що винуватцем у розв’язанні війни є не тільки Владімір Путін, а й чимало інших осіб того чи іншого рангу. До прикладу, після Другої світової війни перед Нюрнберзьким трибуналом не постав лише Адольф Гітлер. Точніше, Гітлер взагалі не постав перед трибуналом, адже вчинив самогубство. Така ж доля спіткала головного пропагандиста того часу Йозефа Геббельса. Водночас ще понад 2 десятки високопосадовців нацистської Німеччини постали перед судом, 12 з яких отримали смертні вироки.

Окрім цього, президент наголосив, що українці – об’єднані й точно знають, що Росія не має шансів виграти в цій війні.

“Наші Сили оборони отримують усе необхідне для захисту держави й щоденно – я підкреслюю: щоденно – просуваються вперед. Непогані результати демонструють і наші Повітряні сили”, – додав Зеленський.

Він зазначив, що, звичайно, Україна ще не має технічної здатності збивати 100% російських ракет і ударних дронів.

“Поступово ми прийдемо й до цього – за допомогою наших партнерів, я впевнений. Але вже зараз більшість крилатих ракет, більшість дронів збиваємо”, – розповів глава держави.

За його словами, лише за першу половину доби 22 жовтня збили:

20 ракет – “Калібрів” і Х-101,
понад 10 іранських “шахідів”.
“Укотре хочу сьогодні подякувати нашим воїнам – винищувачам і зенітникам повітряних командувань “Захід”, “Південь” і “Центр”, а також мобільним вогневим групам усіх Сил оборони за врятовані життя наших людей і збережену інфраструктуру України”, – підсумував президент.

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *