На жаль, смерть завжди забирає найкращих. Ні популярність, ні гроші, не зможуть вберегти від хвороб, старості чи нещасних випадків. Хто зі знаменитостей трагічно залишив цей світ – читайте далі.Цього року особливо гірко відчуваються наші втрати. Серед знаменитостей багато гідних людей полишило цей світ.

Справжній герой, український актор та телеведучий Паша Лі, окрім ролей у кіно, був також актором дубляжу, його голос звучить у таких відомих картинах як “Король лев”, “Джон Картер”, “Тихоокеанський рубіж 2” та інші. На початку війни артист цілком і повністю присвятив себе добрій справі.Павло власними зусиллями організував процес для роздруківки, оформлення та передачі карт для українських захисників, які прямували до Ірпеня або вже базувалися в місті і на його околицях. Все для того, щоб хлопцям було легше орієнтуватися на місцевості. Актор ці карти склеював, підписував і друкував, незважаючи на те, що зробити це було вкрай проблематично в умовах окупації.

Також Паша Лі був волонтером, координував процес збору і роздачі гуманітарної допомоги. Завдяки своїй сміливості попри все парубок допоміг багатьом людям з евакуацією, але, на жаль, 6 березня він став жертвою воєнного злочину. Павло разом з іншими волонтерами їхав у цивільному авто без жодних військових ознак, яке потрапило під обстріл. Лі загинув на місці події, але одразу чи ні – наразі з’ясовує судово-медична експертиза.

Руслана Писанка

Улюблениця мільйонів, акторка театру та кіно Руслана Писанка нещодавно трагічно померла від невиліковної хвороби. Онкологія забрала життя знаменитості, коли та перебувала на лікуванні у Німеччині. Перед цим зірка дізналась про смерть матері, на поховання якої навіть не змогла приїхати через власний, важкий стан.

Карім Гурламов

Ведучий музичного хіт-параду на каналі “М2”, 35-річний Карім Гурламов, загинув на фронті, коли боронив Батьківщину від російських окупантів. Слова співчуття оприлюднили багато зіркових колег знаменитості, такі як Оля Цибульська, Андрій Чорновол та інші.Post Views:
7 521

Джарело

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *