Щодня ми згадуємо тих, хто загинув під час російсько-української війни. Сьогодні вшануймо Катерину Кодинцеву, яка загинула, коли росіяни обстріляли її будинок у Слов’янську.

Разом з нею загинули її цивільний чоловік та свекруха. А 12-річний брат дівчини дістав поранення.

У 2015 році 19-річна Катерина переїхала до Слов’янська разом з 5-річним братом Русланом. Тоді їхніх батьків вже не було в живих, і дівчина опікувалась хлопчиком сама.

Вони жили разом з цивільним чоловіком Катерини Олексієм та його матір’ю Оленою Володимирівною.

Хвилина мовчання. Згадаємо скрипальку Катерину Кодинцеву зі Слов’янська, яка загинула під час обстрілу 1
Катерина була талановитою скрипалькою. 12 серпня журналіст Нік Тимченко опублікував в соцмережі відео, як дівчина грає на вулиці прифронтового Слов’янська.

“Слов’янськ. У найскладніші часи музика дає силу жити далі.

Вражаюча гра на скрипці дівчини Каті у прифронтовому місті. Це відео зняв 12 серпня в Слов’янську. Вчора стало відомо, що Катя загинула від російського удару по Слов’янську. Пряме влучання у будинок. Брат скрипальки Каті, той хлопчик, якого викинуло з домівки вибуховою хвилею, дивом вижив. У нього в житті нікого не залишилося. Ним опікувалася Катя…”, — написав чоловік.

10 жовтня вночі росіяни вчергове обстріляли Слов’янськ. Тоді вони влучили у будинок Катерини у центрі міста. Вона миттєво загинула разом з чоловіком та свекрухою.

12-річний брат Руслан дістав поранення. Його винесло з будинку вибуховою хвилею. Зараз він перебуває у лікарні.

Хвилина мовчання. Згадаємо скрипальку Катерину Кодинцеву зі Слов’янська, яка загинула під час обстрілу 2

На питання психолога, чи розуміє він, що сталося, Руслан відповів: “Якби вони вижили, ми б їхали “швидкою” всі разом. А я там був один”.

Міський голова Слов’янська Вадим Лях розповів, що три родини висловили бажання всиновити хлопчика, який залишився зовсім сам. Його сестрі Катерині було 26 років.

Світла пам’ять.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *