У день світлого свята Віри, Надії, Любові та Софії Володимир-Волинська громада попрощалась з Героєм, що був родом із Харківщини. 30 вересня сотня містян зібралась у коридорі пам’яті та біля собору Різдва Христового, аби вшанувати та провести в останню путь молодшого лейтенанта Дмитра Будневського.

Про це повідомляють у Володимирській міській раді.

Полеглому в бою за територіальну цілісність та незалежність України воїну було всього 38 років. Навколо труни з його тілом зібрались всі небайдужі до горя сім’ї – родина, побратими, духовенство, представники влади, друзі, колеги та жителі громади, які прийшли розділити біль втрати ще одного захисника України.

З приходом ворога на Харківщину Дмитро змушений був вивезти родину до Львова, звідки добровольцем пішов на фронт у лавах нашої місцевої бригади. Загинув воїн на батьківщині, залишивши двох неповнолітніх дітей: 11-річного сина та 5-річну дочку. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук висловив співчуття родині загиблого, а також слова вдячності, адже завдяки таким Героям України ми виборюємо право на мирне майбутнє та незалежність держави..

Поховали військовослужбовця під звуки військового оркестру на Федорівському кладовищі.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *