Президент Ізраїлю. Іцхак Герцог заявив, що вони передали Україні деякі нелетальні технології. Про це повідомляється в інтерв’ю CNN. Глава держави зазначив, що передача деякого озброєння неможлива з багатьох міркувань, проте скрізь, де вони можуть допомогти, допомагають.

Ізраїль обмінюється з Україною розвідувальною інформацією про іранські дрони-камікадзе, які армія РФ застосовує проти об’єктів інфраструктури. Президент Ізраїлю зазначає, що передати Україні деякі речі вони не можуть із стратегічних та технічних міркувань. Проте українська сторона здобула деякі “нелетальні” військові технології.

Іцхак Герцог назвав звинувачення щодо ненадання допомоги Україні несправедливими. Він навів приклад, що у Штатах та Європі також є деяке озброєння, яке не постачають в Україну. Також президент зазначив, що є певні обмеження щодо того, що вони можуть постачати українській стороні.

“Це залежить від того, які системи ППО… Наприклад, є зброя, для якої у нас навіть немає експортної версії. Є речі, які ми не хочемо потрапляти до рук наших ворогів. Є секрети, які ми не можемо передати. Але скрізь, де ми можемо допомогти, ми намагаємося допомогти”, – наголосив ізраїльський президент.

Недавно президент Ізраїлю Іцхак Герцог показав докази застосування Росією іранських дронів-камікадзе Shahed-136 на війні в Україні. Про це він розповів під час свого візиту до США під час виступу в Atlantic Council.

Він показав фотографії корпусів та моторів збитих безпілотників, зроблені в Україні. За його словами, вони доводять, що Іран продає дрони Росії, незважаючи на заперечення. Герцог зазначив, що походження БПЛА приховують за кириличними літерами, нанесеними на них (безпілотник підписаний як Герань-2, – ред.)

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *