У соціальній мережі розмістили несамовиту публікацію, яка присвячена домашнім улюбленцям. Стало відомо, що кіт, якого залишили вдома під час війни, загинув прямо в квартирі.

Фотографія мертвого котика в дитячому ліжечку просто розриває душу – бідолашку просто залишили господарі, втікаючи від війни ... а через 45 днів повернулись ...На превеликий жаль, від російської війни страждає дуже багато людей і тварин. Є маса випадків, коли люди в бігах забувають про своїх тварин і кидають їх в закритій квартирі або будинку. 

Фотографія мертвого котика в дитячому ліжечку просто розриває душу – бідолашку просто залишили господарі, втікаючи від війни ... а через 45 днів повернулись ...Вже була маса випадків, коли невинні домашні тварини вмирають без нагляду людини. 

«На фото — котик, якого мертвим у дитячій кроватці знайшов київський Зоопатруль. 45 діб він провів із щуренятком і папужкою, бо їх, як і багатьох інших тваринок, з початком війни залишили у порожньому помешканні. Художниця Olga Wilson закарбувала образи покинутих у своїй роботі. Ніколи не залишайте друзів!»

Фотографія мертвого котика в дитячому ліжечку просто розриває душу – бідолашку просто залишили господарі, втікаючи від війни ... а через 45 днів повернулись ...Ця публікація викликає сльози у людей, які не позбавлені почуттів. Фотографія мертвого котика в дитячому ліжечку просто розриває душу. 

Благаємо всіх українців з проханням не забувати і не кидати своїх улюбленців, так як вони не можуть вижити на самоті. Ми ж не орки!

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *