Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон застеріг західних лідерів від намагання спонукати Україну до підписання мирної угоди з росією на невигідних умовах.

Про це повідомляє Sky News.

“Я думаю, що небезпека полягає в тому, що ми спробуємо піти на компроміс і знайти якусь угоду, якусь “брудну” угоду з путіном, спробуємо спонукати українців торгувати частиною своєї території, що лише підштовхне путіна до подальшої агресії”, – сказав Джонсон.

За його словами, компроміси на умовах путіна неможливі особливо тому, що своєю підтримкою України країни Заходу вперше за тривалий час довели свою відданість цінностям свободи та демократії.

“Нагорода за твердість і продовження підтримки України є абсолютно величезною, тому що вперше за десятиліття ми показали, що ми справді віримо в демократію та свободу, і що ми справді готові підтримувати ці цінності в Європі. Тож українська перемога може стати абсолютно переломним моментом для світу”, – наголосив Джонсон.

Варто зазначити, як повідомлялось раніше, Борис Джонсон вважає ймовірність використання путіном ядерної зброї у війні проти України дуже низькою.

“Я не думаю, що він це зробить, він був би божевільним, щоб це зробити”, – сказав Джонсон.

Експрем’єр-міністр зазначив, що такий крок миттєво вивів би рф з клубу цивілізованих націй і став би “повною катастрофою” для росії, оскільки призвів би до “кріогенного заморожування” її економіки.

От Elisa

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *