Західний підхід до президента Росії – не т0й підхід, який влаштовує політиків, вважає Ерд0ган

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розкритикував ставлення 3ахідних країн до президента РФ Володимира Путіна, повідомляє канал TRT.

“Наша зустріч з Путіним була дійсно іншою. Тому що зараз ми відіграємо дуже важливу роль у справі Зеленського-Путіна. Тому що ми тут ні на кого не дивимося очима ворога, і таким чином наш погляд несе в собі щирий підхід з обох боків. Крім того, як ви знаєте, щодо Путіна є західний підхід, тобто це не той підхід, який влаштовує політиків. Звичайно, якщо подивитися на це таким чином, як на вас подивиться Путін? – заявив Ердоган.

Якими будуть наступні кроки Росії? Майже стовідсотково Путін наполягатиме на тимчасовому перемир’ї на півдні, особливо враховуючи патову ситуацію у російських військових, яка для них складається біля Херсона. Проте аргументуватиме це Москва тим, що, мовляв, режим тиші та зупинка бойових дій потрібна, щоб вивезти українське збіжжя.

“Насправді я думав, що Росія про це скаже як тільки ООН та Туреччина почали говорити про такі домовленості. Бо для них у цьому є великий сенс. Вони там знаходяться у дуже складній ситуації. Але до останніх ударів HIMARS, думаю, російські генерали завіряли Путіна, що нічого там страшного немає, що у них під контролем, просто поки битва за Донбас, вони не можуть сконцентрувати сили на півдні суто фізично, а щойно закінчать окупацію Донбасу, перекинуть війська і знову підуть на Одесу. Зараз російські генерали мають вже доповідати, що у них критична ситуація, вони можуть потрапити в котел і треба щось робити”, – підсумовує Михайло Самусь.

Своєю чергою завідувач кафедри міжнародних відносин Національного університету “Києво-Могилянська академія” Максим Яковлєв в ефірі телеканалу “Еспресо” висловив думку, що Путін не готовий і не спроможний йти на конфронтацію з Туреччиною

“Щодо стосунків Росії та Туреччини. Хочу нагадати історію зі збитим російським винищувачем ВПС Туреччини. Тоді в Росії заявили, що заборонять ввозити турецькі томати, але не пройшло і кілька місяців, як російські туристи поїхали відпочивати до Туреччини. Тому, я вважаю, що в Путіна є певний острах зіпсувати стосунки з Ердоганом. Він і далі буде загравати з Туреччиною”, – вважає Яковлєв.

Експерт-міжнародник переконаний, що Путін не буде йти на серйозну конфронтацію з Ердоганом.

“Ось ці бравади Путіна з голим торсом на коні – це одне, а мати серйозного супротивника, а Ердоган саме таким і є, зовсім інше. Тому вести серйозну конфронтацію з Ердоганом кремль не готовий і не спроможний”, – додав він.

От Elisa

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *