Щойно!Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив голові КНР Сі Цзіньпіну під час візиту до Пекіна про те, що війна Росії проти України “створює багато проблем для нашого заснованого на правилах світопорядку”.

Про це повідомило видання Spiegel

“Ми збираємося разом у час, позначений великою напругою. Зокрема, я хочу підкреслити війну Росії проти України, яка створює багато проблем для нашого заснованого на правилах світового порядку”, – сказав Шольц, виступаючи перед лідером КНР.

Своєю чергою Сі Цзіньпін висловив сподівання, що візит канцлера поглибить взаємну довіру та співпрацю між їхніми країнами. Він зазначив, що міжнародна ситуація “складна і мінлива”, і Китай, і Німеччина повинні працювати разом як впливові країни і робити більше внеску в мир і розвиток “у ​​часи змін і хаосу”.

Варто зауважити: після російського вторгнення в Україну Китай підтримав Путіна та зобразив США та НАТО головними винуватцями війни.

Сьогодні підтримка Пекіна вже не демонструє такого ентузіазму, але водночас з боку Китаю не було жодного слова критики дій Росії.

Також зазначимо, що Шольц став першим західним главою уряду, який зустрівся з Сі Цзіньпіном після його переобрання лідером партії два тижні тому.

От Elisa

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *