Останнім часом у тимчасово захопленому російськими військовими Маріуполі неспокійно – там були влучання в російські бази. Це свідчить про підготовку ЗСУ до контрнаступу та, ймовірно, деокупації не лише самого міста, а й великих ділянок фронту цього року.

Про це розповів генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун в інтерв’ю Главреду.

“Керівництво держави стверджує, що цього року, можливо, завершиться війна. Ситуація така – в нас керівництво держави також говорить про те, що ми будемо в Криму. Мені важко сказати, бо проблема проста – якщо будуть широкомасштабні наступи (ми воюємо інакше у порівнянні з російською армією, бо ми йдемо механізованими колонами, глибоко прориваємося в оборону противника і намагаємося змусити їх тікати з міст, у яких ми створюємо умови для відходу), у якому напрямку, залежатиме багато речей. У тому числі те, чи вийдуть ЗСУ на берег Азовського моря, чи зможемо ми обійти Маіруполь”, – розповів Ягун.
“Підписуйтесь на телеграм – ВСІ НОВИНИ ТАМ!, а ми продовжуємо”

Як зазначив генерал-майор запасу СБУ, Маріуполь для росіян – ключове місто, яке вони використовують як логістичний центр і яке звʼязує сухопутний коридор з Кримом, і морський порт, який вони намагаються відновити.

“Для них це дуже критично. Чи зможуть росіяни його втримати? У них немає мотивації, немає тих, хто стояв би на смерть. “ДНР” на чолі з Ходаковським – можливо, але мотивованих бійців залишилося настільки мало, але сумніваюся, що вони кістьми ляжуть, аби зберегти найбільше місто, яке зараз контролює РФ”, – підкреслив він.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *